Můj příběh

...aneb jak vznikla Výzva 21 dní.

Kdysi jsem sám bojoval se svou postavou...

Mé začátky byly možná podobné jako ty Tvé. Celou pubertu mě trápila moje hubená postava a nízké sebevědomí. Vážil jsem okolo 55 kilo při necelých 180 cm… Asi si umíte představit, že to byla bída s nouzí.

Tak jsem začal posilovat, i když jsem o tom nevěděl vůbec nic. Proto taky můj první plán vypadal hodně komicky – kliky, sedlehy a bicepsové zdvihy. Naivně jsem si myslel, že to bude fungovat, ale netrvalo to moc dlouho a pochopil, že tudy cesta nepovede…

Možná dnes prožíváš to samé a dělás stejné chyby, které jsem dělal i já před několika lety.

Pak ale přišel zlom

Když jsem začínal vidět mírné pokroky a dostával se do toho víc a víc, tak mě postihla nemoc, která mi obrátila život vzhůru nohama. Prodělal jsem klíšťovou encefalitidu a musel jsem na několik měsíců přestat s posilováním. Byl jsem upoutaný na lůžko, skoro nic jsem nemohl sníst a váha mi klesla na 51 kilo… Po návratu z nemocnice to byla velká rána a vypadal jsem ještě hůř než tady na fotce.

Přesně si pamatuju ten moment, kdy jsem se viděl v zrcadle a doslova jsem se zhrozil! Nepoznával jsem se! Byl jsem strašně vyhublý a zesláblý a v tu chvíli se ve mě něco zlomilo.

Vím proto, jak se cítí někdo, kdo je nespokojený se svou postavou.
Někdo, kdo se nechce ani vidět. Někdo, kdo má kvůli své postavě
nízké sebevědomí a nevěří si…

A nejde vůbec o to, zda jste vyhublí nebo máte nadváhu. Každý z nás má svou vlastní představu o tom, jak chce vypadat. Někomu 120 kg s výškou 165 cm vadit nemusí. Jiný může prožívat trauma, když přibere pár kilo nebo nemůže nabrat ani deko.

Tehdy jsem slíbil sám sobě, že udělám všechno pro to, abych zesílil a dosáhl své vysněné postavy. Bylo mi jedno, kolik úsilí, peněz a času to bude stát a za žádnou cenu jsem se toho nechtěl vzdát.

Jakmile jsem se tedy zotavil z prodělané nemoci, začal jsem jíst opravdu velké porce, přejídal se a opět zapojil posilování. Váha šla postupně nahoru a cítil jsem, že síla roste, ale po 3 měsících jsem čelil nepříjemné skutečnosti. Nabral jsem sice přes 20 kilo, ale spokojený jsem nebyl. Většina váhy byl jen podkožní tuk a výsledek byl opačný, než jsem chtěl! O tom se můžete přesvědčit na fotce!

Na druhou stranu jsem si říkal, že to bude snadné zhubnout ty přebytečné tuky a udržet nějaké svaly, které jsem měl. Postupně jsem ale zjišťoval, že to není úplně pravda…

V té době jsem už čerpal informace od různých expertů ze zahraničí a investoval jsem spoustu času a peněz do ebooků, webinářů, členství a dalších zdrojů. Paradoxní bylo, že i některé rady těchto expertů nefungovaly, a proto jsem se musel na vlastní kůži vším prokousat a vše vyzkoušet sám na sobě a posléze i na mých klientech, abych zjistil, co opravdu funguje a co ne.

Díky tomu jsem časem vyladil celý systém tak, aby mně i mým klientům poskytoval co nejlepší výsledky a přitom to bylo časově zvladatelné i pro zaneprázdněné lidi.

Vím tedy, jaké to je být hubeňour, i být při těle. Stejně tak vím, jaké to je cítit se fit, být plný síly a energie a mít vypracovanou postavu.

Během své cesty jsem pochopil ještě jednu věc... Ono to není jen o vzhledu. Je to daleko víc o celkovém pocitu a sebevědomí! To mi neustále potvrzují reakce a e-maily lidí, kteří Výzvou 21 dní prošli.

Z jejich reakcí doslova sálá nadšení, sebedůvěra a radost z toho, že jim konečně "něco" funguje, že plní úkol po úkolu, že váha postupně klesá a postava se jim mění před očima.

Díky vymoženostem a technologiím dnešní doby s vámi mohu sdílel to, čím jsem si sám prošel a i systém, díky kterému se mě a stovkám* mých klientů podařilo změnit svou postavu.

*

Ano, stovkám 😅  V dobách, kdy jsem svůj příběh poprvé napsal na papír, tak jsem osobně trénoval a odtrénoval několik desítek klientů. Sklízel jsem úspěchy a klienti byli nadšení. Osobní práce s klienty byla ale hodně časově náročná a měl jsem v sobě touhu pomáhat více lidem... Byl jsem tehdy na Vysoké škole ekonomické a rodiče mne viděl někde v kanceláři 🤷‍♂️

Jenomže já to viděl jinak...

Tehdy, psal se rok 🧐 2010, jsme s bráchou Markem spustili první webové stránky o fitness. Pár tréninkových plánů pro začátečníky a mraky článků. Tehdy ještě nebyly videa vůbec běžná. Po třech letech jsme měli na webu přihlášený přes 120.000 lidí, kteří odebírali mé články a cvičili mé plány. Čas běžel a konec vysoké školy se blížil a tehdy jsme spustili první Výzvu. Bylo to v září roku 2014.

První Výzva 21 dní, která trvala 21 dní 😀

Cítili jsme, že je to to pravé, ale zároveň jsme lidem chtěli dát víc. Riskli jsme to, zůstali jsme u názvu Výzva 21 dní a přidali jsme další 3 fáze po 21 dnech, aby měl program reálný potenciál pro dosažení viditelné přeměny postavy. V této podobě vám představuji Výzvu 21 dní i dnes...

Čtyři fáze po 21 dnech, které s vámi dokáží divy 💪

...jen s tím rozdílem, že dnes máte k dispozici 4. vydání Výzvy 21 dní, do kterého jsem vložil všechny zkušenosti z předchozích ročníků. Je to zřejmě to nejlepší a nejkomplexnější, co jsem pro začátečníky a mírně pokročilé vytvořil!

Tímto vás vítám a zvu do týdne zdarma Výzvy 21 dní, kde si na vlastní kůži vyzkoušíte to, co já osobně považuji za nejlepší způsob vedení při přeměně postavy ⤵️

Systém "krok-za-krokem"

Jde o malé každodenní úkoly. Jednou je úkolem trénink, jindy téma z jídelníčku nebo nastavení psychiky a práce s "hlavou" a další drobné krůčky, které v celku udělají hrozně moc!

Sám jsem byl až překvapen, když mi účastníci Výzvy říkali, že se těší co dalšího na ně chystám, jaký bude další úkol, další trénink, další recepty.

Ono "těšení se" je "vedlejší efekt" Výzvy, ale možná je to právě TO, co z Výzvy 21 dní udělalo tak úspěšný program, kterým doposud prošlo 0 lidí, přičemž přes 250 000 lidí si vyzkoušelo úvodní týden zdarma.

Pojďtě si Výzvu také vyzkoušet v Úvodním týdnu ZDARMA ➡️