Příběhy absolventů Výzvy 21 dní

Neskutečné příběhy skutečný lidí

Richard se jednoho dne postavil na váhu a zjistil, že má 131 kg. Už v 15 letech měl 100 kg, takže s postavou bojoval celý život. S Výzvou dokázal shodit 20 kilo za půl roku! Začínal s téměř nulovou fyzičkou a na začátku udělal sotva 5 dámských kliků. Teď je jeho fyzička tam, kde ji ještě nikdy neměl. Richard má spoustu energie a je daleko vyrovnanější než dřív! Rozhodnutí pro Výzvu bylo nejlepší rozhodnutí, které v životě udělal!

Mirka je maminka na mateřské dovolené. Před těhotenstvím byla velmi aktivním člověkem, ale s porodem dcery šla veškerá zábava stranou a Mirka se věnovala jen dítěti. Na sebe neměla vůbec čas a jak sama říká, bylo to na ní hodně vidět. Když narazila na Výzvu, vstoupila jen ze zvědavosti, myslela, že nemá žádnou vůli, ale zvládla shodit 25 kg. A co jí překvapilo nejvíce, že výsledky přišly velmi rychle. 🙂

Martina si prošla velice náročným životním obdobím, během kterého nabrala 22 kg, což byl důvod, proč vstoupila do Výzvy. Se svojí postavou se hrdě poprala. A co na program říká dnes?

Yveta se po porodu trápila se 109 kg. Jedla nezdravě a nikdy necvičila. Když náhodou narazila na Výzvu, rozjel se její život nečekaným směrem. Začala cvičit, vařit zdravě a hlavně konečně zhubla! Snila o 93 kg, své cíle ale několikanásobně přesáhla. Výzva ji totálně pohltila! Nyní má 63 kg, je plná vitality, víří pozitivní energií a svými úspěchy motivuje další nadšence.

Vladimírovi je 35 let a do Výzvy vstoupil se 170 kg. Za 13 měsíců se mu podařilo dát dolů neuvěřitelných 60 kg. A to i přes fakt, že před vstupem do Výzvy byl, jak sám říká, lenivec první třídy. Nyní je tím, kdo lenivce motivuje k pohybu a rád poradí, jak dostat pár kilo dolů. Jak se mu ve Výzvě dařilo? A co všechno se v jeho životě změnilo?

Věk je jen číslo. Kdo říká, že je Výzva jen pro dvacetileté, ať si přečte rozhovor s Ivetou, 54 letou zdravotní sestrou, které se podařilo za šest měsíců shodit 18 kg. Díky cvičení se cítí vitálně a jak sama říká, už rok nebyla nemocná. Co bylo její motivací začít na sobě pracovat? Jakým způsobem Výzva ovlivnila její život?

Výzvařka Janča se hecla a dokázala to! Stala se novým člověkem. S Výzvou se naučila vařit a cvičit. Má energie na rozdávání, líbí se sama sobě a užívá si obdiv svého manžela. A co je nejdůležitější – žádnou dietu nedrží, prostě jen změnila životní styl a už nikdy s tím nechce skončit.

Byla zima a moje pohodlné já se mě snažilo přesvědčit, že už mám ve svém věku právo jen tloustnout a stárnout a že už to se mnou prostě půjde z kopce. A pak jsem se na sebe jednoho dne pořádně zadívala do zrcadla. Opravdu pořádně! A pravdivě! Povolila jsem břicho a koukla na sebe z profilu. To, co mi v tu chvíli proběhlo hlavou bylo “vepřová konzerva”! Takové to bílé třaslavé sádlo, co je nahoře, když otevřete levnou vepřovou konzervu. A tenkrát mi docvaklo, že tohle fakt nechci!!!

Kristína nebyla spokojená se svou postavou a s tím, jak neustále přibírá. Teď je ale všechno jinak. Podařilo se jí shodit a cvičení ji neuvěřitelně baví. Sama říká: “Když padne osmá hodina a syn ještě nespí, začínám být nervózní, jak už chci cvičit.”

Na začátku měl Petr 103,4 kilogramů. V posilovně se necítil moc dobře, a tak začal hledat alternativní cvičení na doma a narazil na Výzvu 21 dní. Jak moc mu cvičení změnilo život a co se stalo, když začal dodržovat program?

Chci poděkovat Tomáš Jehlička za to, že Výzvu vytvořil, vytvořil něco, co nemá dle mého obdoby a za to, že díky němu se zde vytvořila rodina nejúžasnějších lidí a bláznů jako jsem Já.

Rozhovod s paní Sysko sice nemáme, ale chceme se podělit o sérii fotek z její roční přeměny, kterou pečlivě foto-dokumentovala 😉