✅ 10 důvodů, proč Výzva2️⃣1️⃣dní

Krok-za-krokem

Ve Výzvě neřešíme vše najednou. Vše má své místo a svůj čas. Když bychom začali cvičit a měnit celý jídelníček, do toho chodili do práce a starali se o rodinu...zvládli byste to?

Ale co když...byste dostali každý den jen 1 úkol, který by vás "stál" zhruba 30 minut?

Každý den jen 1 úkol

Ano, přesně s tímto principem ve Výzvě 21 dní pracujeme. Obsahem kurzu totiž není JEN cvičení, ale i jídelníček a "práce s hlavou 🧠 " (Tvé proč ~ Tvá motivace). Proto každý den obdržíš vždy 1 e-mail s odkazem do členské sekce, kde budeš mít odemknuté nové video s novým úkolem.

Může to být Tvá životní výzva

Někdy je potřeba se hecnout a říct tomu, co je nyní, jedno velké "a dost"! Vše co pak přijde bude nové. Bude to výzva? Zřejmě ANO!

No a co? 🤷‍♂️ 🤷‍♀️ Ve Výzvě na to nejste sami. Jsou tu tisíce, kteří cvičí s vámi, ať tento nebo jiný program...na tom nesejde.

Motivace a cesta

Od začátku budeš přesně vědět, odkud kam jdeš a hlavně PROČ tam máš namířeno 😉

To dělá hlavní rozdíl mezi zbrklým "Hej, du něco dělat" od sebevědomého "Makám na sobě a mám výsledky"💪

Komunita a podpora

Je nás hromada! Každý rok stojí na startu našich Výzev tisíce z vás. V lednu je to téměř kolektivní sport ✌️

ℹ️ Máš s něčím problém? Něco nevíš? Zeptej se ➡️ Odpověď dostaneš dřív, než uděláš 10 kliků 💪

🙄 Máš krizi? 🥵 Meleš z posledního? Myslíš si, že to nedáš? Když se svěříš a postěžuješ si ve FB skupině, dostaneš takovou dávku pochopení a motivace, že pokud nejsi na smrtelný posteli 🛌 🤧😷🤒🤕, tak se sebereš a půjdeš na další trénink!

Taková atmosféra panuje u nás ve FB skupině!

Systém PROČ

POZOR! ☝️ Ve Výzvě nedostaneš jídelníček na 3 měsíce s příkazem VAŘ TOHLE A TOHLE"

Výzva neprodukuje cvičené opice! 😀

Jde nám o to, abyste pochopili důvody "PROČ" dělat to a nedělat ono. Pochopíte, JAK vaše tělo funguje, COKDY potřebuje!

Protože když víte PROČ, daleko snáze se vám rady a doporučení budou dostávat pod kůži a snáze si na ně budete zvykat.

All-in-One

Neboli vše na jednom místě. Ve Výzvě 21 dní najdeš ✅ posilovací a spalovací tréninky, ✅ jídelníček a jak ho celý postupně překopat, ✅ samozřejmostí jsou nové recepty, ✅ práci s motivací jsme už zmínili, ✅ vedení od profíka, ✅ vše NOVĚ zpracované a natočené, s novými souvislostmi a informacemi!

✅ Vše bude nově v členské sekci Výzva je život, kam všechny Výzvy centralizujeme.

Dám to? Nedám to? Dám to! 🌼

Dáš to! Neboj se ničeho. Výzvu zvládnou jak úplní začátečníci, ale na své si přijdou i středně pokročilí. Záleží, s jakou vervou do toho půjdeš.

Každý týden na Tebe čekají 3 posilovacíspalovací tréninky, vždy budou o něco náročnější. Další týden se tréninky vždy obmění.

Jde o ideální tréninkovou skladbu. Tvé svaly budou dostávat nový impulz po dobu celých 12 týdnů.

Kdykoli a odkudkoli

Jak přesně Výzva funguje? Každý den v 04:00 (ráno) Ti přijde e-mail s novým úkolem (trénink, téma z jídelníčku, motivace atd.). Zda budeš úkol plnit hned po probuzení nebo až se vrátíš z práce, je na Tobě.

Výzva Ti bude fungovat jak doma, tak na chalupě. Stejně tak na počítači, tabletu i chytrém mobilu. Potřebuješ jen připojení k internetu.

Jsem nadšená ze svých výsledků a celému týmu děkuji za nakopnutí. Zlepšilo se mi sebevědomí, mám radost, že jsem něco dokázala a výsledků si začalo všímat i okolí. Největším překvapením pro mě bylo, že člověk nemusí cvičit hodinu v kuse, aby to přinášelo výsledky. A že ty výsledky stojí za to!“

Veronika, nadšená výzvařka

Ahoj Tome! Nepřestávej prosím nikdy s tímto programem, díky němuž jsem změnila život a dlouhodobě se cítím jako nikdy předtím! To se mi zatím nepodařilo s žádným cvičením a pokusech. Opravdu velmi děkuju!

Adriana, nadšená výzvařka

Ahoj Tome, jsem nadšená. Cvičím teď i s manželem a baví mě to o to víc. Mám dole už 8 kg a nehodlám to vzdát. Ba naopak, chci se připravit na Bahňáka (něco jako sparťan)... za vše tímto děkuji. Ivuša

Ivana Mullerová, výzvařka tělem i duší

Výzva se mění na Klub 😲

Víš o tom, že se Výzva mění na Klub, kde kromě Výzvy 21 dní, najdeš dalších 8 programů, všechny jídelníčky, bonusy a řadu novinek do roku 2024?

Měsíční členství od

224 Kč / měsíčně


Obsahuje všechny Výzvy v hodnotě 9592 Kč!

A ušetřit 6902 Kč / rok.

Výzva 21 dní samostatně?

Cena programu Výzva 21 dní

1990 Kč


Běžná cena 2990 Kč

Délka 85 dní.  |  Přístup 365 dnů.