Po každém tréninku se cítím jako vítěz

V posilovně se mi div nevysmáli, a tak jsem se rozhodl, že všem ukážu!

Na začátku měl Petr 103,4 kilogramů. V posilovně se necítil moc dobře, a tak začal hledat alternativní cvičení na doma a narazil na Výzvu 21 dní. Jak moc mu cvičení změnilo život a co se stalo, když začal dodržovat program?

Petře, řekni nám něco o sobě.

Ahoj, jmenuji se Petr a je mi 33 let. Již dvanáctým rokem jsem zaměstnán v jedné specializované projekční kanceláři na dnes již vedoucí pozici. Žiju v menším, ale krásném městě Česká Třebová. Jsem šťastně ženatý a mám dvě úžasné děti.

Jak ses k Výzvě 21 dostal?

Dá se říci, že čirou náhodou. Objevil jsem ji na Facebooku, zrovna když jsem to nejvíc potřeboval.

Takže jsi potřeboval shodit pár kilo?

Na konci roku 2016 (a myslím tím opravdu konec, tedy poslední týden v roce), kdy se čas tráví rodinnými návštěvami, jídlem apod., jsem si nějak uvědomil, že v práci i v osobním životě potřebuji změnu, nebo se za chvíli neunesu. A především nějak jsem se přestával mít rád. Proto jsem se začal zajímat o různé metody a programy na hubnutí. Jednou jsem zašel do fitka, ale tam se mi div nevysmáli. Co tam taková bečka sádla jako já dělá. A to mě odrovnalo a řekl jsem si, že všem ukážu. Ale sám doma. Asi den na to jsem čirou náhodou na Facebooku našel Výzvu 21 dní a váš týden zdarma, do kterého jsem se přihlásil 1.1.2017. A moc mě to začalo bavit.

Jaké výsledky Ti Výzva přinesla?

V roce 2016, kdy jsem se o Výzvě dozvěděl poprvé, jsem vážil 103,4 kg. Na konci roku 2017 to bylo už jen 98,3 kg. Přes břicho jsem měřil 110 cm. Na konci Výzvy 21 dní, po první fázi pokročilých a po Výzvě do plavek jsem na tom tak, že váhu mám 81,5 kg a přes břicho mám 94 cm.

Daří se Ti cvičit pravidelně?

No, v loňském roce jsem z toho vypadl asi na tři měsíce a pak to bylo hodně těžké. Vůbec se mi to nedařilo a začal jsem se vymlouvat na práci apod. Ale kila šla opět nahoru. Od začátku roku 2018 jedu poctivě (vynechal jsem pouze týden z důvodu nemoci). Opravdu se snažím pravidelně makat 6 dnů v týdnu.

Jak jsi na tom s vůlí?

Umím se, jak my říkáme, zabejčit. Znáte to, občas přijdete z práce a nechce se vám dělat vůbec nic. Žena vám ještě řekne “Tak se na to dneska vykašli” a vy jste jen kousek od toho, abyste se rozvalili na gauč a odpočívali. Pak ale přijde ten pocit, že podvádím sám sebe. Že se připravuji o ten kousek zdraví, který tréninkem můžu získat. A vždy to nakonec dám. Po tréninku se pak cítím jako vítěz. Už jen kvůli tomu, že se mi podařilo tu mrchu lenoru porazit. 🙂

Co Tě na cestě Výzvou motivovalo nejvíce?

Ke konci roku 2017 jsme si objednali zájezd k moři a já se zařekl, že k němu pojedu, až budu mít 85 kg. V létě jsme k moři odlétali a světe div se, dokázal jsem to!

Co pro Tebe bylo největší překážkou?

Asi to, abych se začal pravidelně hýbat.

Jak jsi tuto překážku překonal?

No, to jinak nešlo. Prostě pevná vůle a hlavně odhodlání dosáhnout nějaké změny.

Podařilo se Ti změnit také jídelníček?

Ano a dost výrazně. Takřka jsem vynechal pečivo, nepiju sladké nápoje, ale pouze vodu. Přestal jsem sladit kávu a hlavně minimalizoval klasické přílohy. Místo nich jsem zařadil zeleninu na všechny způsoby. Dost často se snažím jedno z jídel uvařit tak, abych jej mohl mít tak na dva až tři dny. Skvěle se tak šetří čas.

Vyzkoušel jsi nějaké doplňky stravy?

Ano, koupil jsem si RAW protein, který jsem nasazoval po tréninku. Pak BurnoutFuel, který jsem zařadil do svého jídelníčku. Nejraději z něj mám lívance s ovesnými vločkami. A také aminokyseliny, protože jsem občas trpěl bolestmi svalů.

Jsi v naší facebookové skupině?

Jsem a snažím se být aktivním členem a podporovat své parťáky v jejich snažení, protože i mně samotnému tato podpora hodně pomohla.

Jak se ti podařilo sladit Výzvu se svými každodenními povinnostmi?

Někdy je to náročné. Ale už to mám naučené tak, že cvičení je prostě to první, co dělám po příchodu domů z práce. A funguje to.

Pořídil sis k Výzvě i náš motivační deník? Pomohl Ti nějak?

Ano, mám ho a musím říct, že asi jo, proto že mě dost bavilo psát si jednotlivé úspěchy. A ten pocit, když se můžete doma pochlubit, jak se lepšíte. To je super. Po jednotlivých fázích vidíte, jak se dostavují úspěchy, což je hodně motivující.

Jak na Tvou účast ve Výzvě reagovalo okolí?

Moje manželka mě plně podporuje a je na mě pyšná. Někteří na mě koukali jako na blázna a nevěřili, že něco dokážu. Ale nyní už jen obdivuhodně koukají. 🙂

Jak se cítíš po fyzické stránce?

Naprosto skvěle. Oproti tomu, jak jsem se cítil, než jsem s Výzvou začal, to je prostě nepopsatelné. To, co nyní dokážu po fyzické stránce, na to jsem se bál před dvěma lety jen pomyslet a už jsem se zadýchával a potil.

A co psychická stránka?

No, dalo by se říct, že jsem teď samolibý. Prostě se sám sobě líbím. Dost často se přistihnu, že se obdivně prohlížím v zrcadle. 🙂 Jsem také více v pohodě. A když mám špatnou náladu, tak mi třeba i manželka raději řekne “Běž si zacvičit, ať máš lepší náladu” a ono to opravdu funguje. Tedy alespoň u mě.

Změnil se Tvůj zdravotní stav?

Ano, a to se potvrdilo i na měření inBODY. Můj metabolický věk se snížil skoro o 20 let. Viscerální tuk ještě není ok, ale snížil jsem ho o polovinu.

Děkujeme za rozhovor. Je ještě něco, co bys nám chtěl říct?

Snad jen to, že mi váš program změnil komplet můj pohled na svět a můj životní styl se konečně ubírá tím správným směrem. 🙂

Vladimírovi je 35 let a do Výzvy vstoupil se 170 kg. Za 13 měsíců se mu podařilo dát dolů neuvěřitelných 60 kg. A to i přes fakt, že před vstupem do Výzvy byl, jak sám říká, lenivec první třídy. Nyní je tím, kdo lenivce motivuje k pohybu a rád poradí, jak dostat pár kilo dolů. Jak se mu ve Výzvě dařilo? A co všechno se v jeho životě změnilo?

Byla zima a moje pohodlné já se mě snažilo přesvědčit, že už mám ve svém věku právo jen tloustnout a stárnout a že už to se mnou prostě půjde z kopce. A pak jsem se na sebe jednoho dne pořádně zadívala do zrcadla. Opravdu pořádně! A pravdivě! Povolila jsem břicho a koukla na sebe z profilu. To, co mi v tu chvíli proběhlo hlavou bylo “vepřová konzerva”! Takové to bílé třaslavé sádlo, co je nahoře, když otevřete levnou vepřovou konzervu. A tenkrát mi docvaklo, že tohle fakt nechci!!!

Výzva, se kterou každý začínal ⤵️

Nová Výzva 21 dní

Kompletní průvodce pro začátečníky a středně pokročilé změnou postavy, jídelníčku a životního stylu během 12 týdnů.

V průběhu 4 fází odhalíme desítky nových cviků pro MAXkondici ❤️, MAXzpevnění 💪 a MAXspalování tuků 🔥

Posuň se na další úroveň 📈

  • Ve 12ti týdnech odmakáme 69 posilovacích a spalovacích tréninků 🏋🏻‍♂️
  • Jednotlivé fáze s rostoucí intenzitou 🚀 na sebe hladce navazují pro nejefektivnější spalování tuků 🔥
  • Dosáhneme 🔝 kondice, síly a hbitosti! Zpevníme tělo a vrátíme 🕰 čas o několik let zpět! 😲

Běžná cena: 1599 Kč


Únorová sleva pro všechny nováčky

1499 Kč

Platí do 28.2.2022