Romanova životní přeměna a omládnutí

Výzva mi byla obrovským přínosem pro změnu postavy a fyzičky nevyjímaje!

Co o své přeměně napsal Roman do skupiny na FB?

Ahoj rodinko, dokončil jsem 4. fázi a jdu na trh se svými výsledky. Výzva mi byla obrovským přínosem pro změnu postavy a fyzičky nevyjímaje, samozřejmě s výzvou nekončím, už se těším na pokročilku Chci poděkovat Tomáš Jehlička za to, že Výzvu vytvořil, vytvořil něco, co nemá dle mého obdoby a za to, že díky němu se zde vytvořila rodina nejúžasnějších lidí a bláznů jako jsem Já. Chci poděkovat celé zdejší skupině, rodince skvělých lidí, kteří mě celou dobu podporovali. Velké díky patří hecounům jako je Lenka , Ivana a mohl bych jmenovat další. Abych se vrátil trošku na začátek, chci jen říci, že ještě na začátku roku jsem neměl na nějaké cvičení ani pomyšlení, vůbec mě to nenapadlo ani při hecu několika mých přátel spolužáků maturantů, to jsem je v duchu poslal někam Výzva přišla jako z čistého nebe, objevila se mi na fejsu a nevím ani, proč mě oslovila Ovšem oslovila mě tak, že mi přirostla k srdci. Přeji vám všem aby jste byli všichni stejní srdcaři a blázni, přeji vám nádherné výsledky a šťastný úsměv ve tváři.

Romanova výsledková tabulka

Chceš si Romanovu referenci ověřit?

Za jeden rok poctivé dřiny mám dole 41 kilo! Centimetrů bude fakt hodně. Bohužel jsem se neměřila a ani jsem se nevyfotila při startovní pozici. Nevěřila jsem, že to dokážu. 😀 A díky Výzvě to vyšlo hned napoprvé.

Co je Tvojí největší motivací? 

Největší motivací je každé kilo a každý centimetr dole. Je fajn sehnat oblečení kdekoli nestydět se jít ven v kraťasech nebo v šatech a hlavně nebýt obézní a tuctová máma, která sotva běhá na hřišti za malou a je ufuňěná.

Vladimírovi je 35 let a do Výzvy vstoupil se 170 kg. Za 13 měsíců se mu podařilo dát dolů neuvěřitelných 60 kg. A to i přes fakt, že před vstupem do Výzvy byl, jak sám říká, lenivec první třídy. Nyní je tím, kdo lenivce motivuje k pohybu a rád poradí, jak dostat pár kilo dolů. Jak se mu ve Výzvě dařilo? A co všechno se v jeho životě změnilo?

Byla zima a moje pohodlné já se mě snažilo přesvědčit, že už mám ve svém věku právo jen tloustnout a stárnout a že už to se mnou prostě půjde z kopce. A pak jsem se na sebe jednoho dne pořádně zadívala do zrcadla. Opravdu pořádně! A pravdivě! Povolila jsem břicho a koukla na sebe z profilu. To, co mi v tu chvíli proběhlo hlavou bylo “vepřová konzerva”! Takové to bílé třaslavé sádlo, co je nahoře, když otevřete levnou vepřovou konzervu. A tenkrát mi docvaklo, že tohle fakt nechci!!!

Výzva, se kterou každý začínal ⤵️

Nová Výzva 21 dní

Kompletní průvodce pro začátečníky a středně pokročilé změnou postavy, jídelníčku a životního stylu během 12 týdnů.

V průběhu 4 fází odhalíme desítky nových cviků pro MAXkondici ❤️, MAXzpevnění 💪 a MAXspalování tuků 🔥

Posuň se na další úroveň 📈

  • Ve 12ti týdnech odmakáme 69 posilovacích a spalovacích tréninků 🏋🏻‍♂️
  • Jednotlivé fáze s rostoucí intenzitou 🚀 na sebe hladce navazují pro nejefektivnější spalování tuků 🔥
  • Dosáhneme 🔝 kondice, síly a hbitosti! Zpevníme tělo a vrátíme 🕰 čas o několik let zpět! 😲

Běžná cena: 1599 Kč


Únorová sleva pro všechny nováčky

1499 Kč

Platí do 28.2.2022