Měla jsem 90 kg a bylo mi hrozně

Stala jsem se novým člověkem a už nikdy nechci vypadat jak hroch.

Výzvařka Janča se hecla a dokázala to! Stala se novým člověkem. S Výzvou se naučila vařit a cvičit. Má energie na rozdávání, líbí se sama sobě a užívá si obdiv svého manžela. A co je nejdůležitější – žádnou dietu nedrží, prostě jen změnila životní styl a už nikdy s tím nechce skončit.

Ahoj, řekneš nám něco o sobě?

Jmenuji se Jana Horáková a bydlím kousek od Brna ve vesničce Svatá Kateřina. Je mi 27 let a máme s manželem jedno dítě. Jmenuje se Natálka a jsou jí 3 roky. Moje koníčky jsou procházky po lese. Často jezdíme na výlety do zoo.

Jak ses k Výzvě dostala a proč jsi vstoupila?

Jsou to už dva roky, kdy jsem si poprvé zaplatila výzvu 21 dní a jídelníček od Toma. Začala jsem s tím naplno až letos 1.1.2018 s kamarádkou, kterou jsem si našla na facebooku ve skupině Výzvy. Ve Výzvě jsem tedy dva roky, ale aktivně cvičím teprve rok. Můj důvod ke vstupu byl ten, že chci být štíhlá a krásná a nechtěla jsem vypadat jak HROCH, měla jsem 90 kg a bylo mi hrozně.

Daří se Ti cvičit pravidelně?

Bylo těžké najít si půl hodinu sama pro sebe. Hlavně když jsem nastoupila do práce. Ale podařilo se. Cvičím pravidelně 6 dní v týdnu, a to vždy večer, jak dám malou spát. Chodím také 2x týdně na jógu a začala jsem teď běhat.

Jaké jsou Tvé výsledky?

S výsledky jsem naprosto spokojená, ale chtěla bych dát dolů ještě 12 kg. A taky to dám!
Moje startovní pozice 1.1.2018 a výsledky ze dne 14.9.2018

VÁHA: 90 kg ➡️ 76 kg (-14 kg)
PRSA: 106 cm ➡️ 91 cm (-15 cm)
BŘICHO: 106 cm ➡️ 94 cm (-12 cm)
ZADEK: 119 cm ➡️ 104 cm (-15 cm)
STEHNA: 73 cm ➡️ 60,5 cm (12,5 cm)

RUCE: 35 cm ➡️ 30 cm (-5 cm)
LÝTKA: 43 cm ➡️ 38 cm (-5 cm)
POD PRSY: 85 cm ➡️ 75 cm (-10 cm)
PAS: 89 cm ➡️ 77 cm (-12 cm)

Trvalo mi to 9 měsíců, ale stále nejsem u konce.

Co je Tvojí největší motivací?

Mojí největší motivací je holčina, co se mnou cvičí. Posíláme si fotky, když docvičíme každý den.

Co pro Tebe bylo největší překážkou?

Když nad tím přemýšlím, tak jsem žádnou překážku neměla. Tím, že mě manžel podporoval a jedl vše, co jsem uvařila, tak to šlo nějak samo. Měla jsem chutě na sladké, ale to jsem vždy zahnala buď ovocem nebo oříšky – těch mám velkou spotřebu. Hlavně je to v hlavě a o vůli. Nebylo jednoduché, že mě ze začátku bolely svaly a chtěla jsem se na to vykašlat, ale byla jsem pevně rozhodnutá a šla si za svým. Jednoduchý to určitě nebylo. První půl rok jsem nekupovala vůbec sladké věci. Teď už mě ani nenapadne si je dát.

Jak jsi pracovala se svým jídelníčkem?

Ze začátku jsem hodně bojovala s jídlem. Protože jsem nevěděla, co mám vařit, tak jsem začala vařit s Tomem. Naučila jsem se, co mám kupovat a jak mám co připravovat. Těchto věcí se držím dodnes. Teď už mám doma spoustu kuchařek a upravuji si jídla podle toho, aby to bylo zdravé a ne moc tučné. Zrušila jsem úplně cukr a vše jsem nahradila medem. Nejím ani žádnou mouku a pečivo. Co chci teď vyzkoušet, tak je pečivo z oříšků.

Užíváš také nějaké doplňky stravy z našeho eshopu?

Jak na vstup do Výzvy reagovalo Tvé okolí?

Nikdo o tom nevěděl. Až po pár měsících si kamarádi a rodina začali všímat, že jsem hubenější. Dělalo a dělá mi to moc dobře. To, že jsem něco dokázala sama pro sebe.

Jaký je rozdíl mezi Tebou před Výzvou a Tvým nynějším JÁ?

Už se nikdy nechci vrátit ke svým starým zvykům. Už nikdy nechci vypadat jako hroch. Teď se cítím super, líbím se sama sobě. Připadám si sexy.  Hlavně si toho všímá i manžel. 😉

Moc mě to motivuje, abych pokračovala dál. 🙂 Je to super pocit, když vás cizí lidé chválí a moc si to užívám, protože si za to můžu sama. Nikdo jiný.

Jsi v naší facebookové skupině?

Ano jsem. Všechny přeměny byť malé jsou super, hlavně to všichni dělají pro sebe a nikdo je do ničeho nenutí. Podpora lidí je neskutečná. Nikde jsem se s takovou podporou nesetkala. Je to obrovská motivace.

Pořídila sis k Výzvě i náš motivační deník?

Ano, pořídila a už ho mám tak třikrát přepsaný. 😀 Já jsem si na ledničku nakreslila kalendář a každý den si vybarvuji políčka, kdy jsem cvičila a kdy ne. Nad kalendářem mám napsáno: CVIČ KAŽDÝ DEN A NEŽER SLADKOST!!! Je to taková blbost, ale hodně mi to pomáhalo.

Splnila Výzva Tvoje očekávání?

Chtěla jsem zhubnout a povedlo se mi to. Hlavně mám nový životní styl, kterého se nevzdám. Všem říkám, že dietu nedržím, prostě jsem změnila svůj životní styl. Když dostanu chuť na KFC nebo na čokoládu, tak si do dám, proč ne. Nejím to každý den a když si něco takového dám, tak si dám o 30 kliku navíc.

Co pro Tebe bylo ve Výzvě nejdůležitější?

Nejdůležitější pro mě bylo to, že Tom se mnou cvičil každý den, i když jen přes počítač.

Co plánuješ dále?

Chci si dát k narozeninám Výzvu pro pokročilé. S výzvou už nikdy neskončím.

Co bys vzkázala lidem, kteří přemýšlí nad vstupem do Výzvy?

Ať neváhají ani sekundu a jdou do toho naplno. Já jsem si vyzvu zamilovala a stala jsem se novým člověkem. Moc děkuji Tomášovi a celému týmu Výzvy.

Vladimírovi je 35 let a do Výzvy vstoupil se 170 kg. Za 13 měsíců se mu podařilo dát dolů neuvěřitelných 60 kg. A to i přes fakt, že před vstupem do Výzvy byl, jak sám říká, lenivec první třídy. Nyní je tím, kdo lenivce motivuje k pohybu a rád poradí, jak dostat pár kilo dolů. Jak se mu ve Výzvě dařilo? A co všechno se v jeho životě změnilo?

Kristína nebyla spokojená se svou postavou a s tím, jak neustále přibírá. Teď je ale všechno jinak. Podařilo se jí shodit a cvičení ji neuvěřitelně baví. Sama říká: “Když padne osmá hodina a syn ještě nespí, začínám být nervózní, jak už chci cvičit.”

Výzva, se kterou každý začínal ⤵️

Nová Výzva 21 dní

Kompletní průvodce pro začátečníky a středně pokročilé změnou postavy, jídelníčku a životního stylu během 12 týdnů.

V průběhu 4 fází odhalíme desítky nových cviků pro MAXkondici ❤️, MAXzpevnění 💪 a MAXspalování tuků 🔥

Posuň se na další úroveň 📈

  • Ve 12ti týdnech odmakáme 69 posilovacích a spalovacích tréninků 🏋🏻‍♂️
  • Jednotlivé fáze s rostoucí intenzitou 🚀 na sebe hladce navazují pro nejefektivnější spalování tuků 🔥
  • Dosáhneme 🔝 kondice, síly a hbitosti! Zpevníme tělo a vrátíme 🕰 čas o několik let zpět! 😲

Běžná cena: 1599 Kč


Únorová sleva pro všechny nováčky

1499 Kč

Platí do 28.2.2022