22 kilo navíc? Vím, co s tím!

Chci být zase superkost!

Martina si prošla velice náročným životním obdobím, během kterého nabrala 22 kg, což byl důvod, proč vstoupila do Výzvy. Se svojí postavou se hrdě poprala. A co na program říká dnes? “Má očekávání nebyla malá. Ale i tak Výzva předčila vše, nač jsem jen mohla pomyslet. Nečekala jsem tak radikální změnu postavy. Každý, kdo má rád sport a soutěžení se sebou samým, se v tom najde. A ten, kdo sport nemusí, sportovat jistě začne. Je to neuvěřitelně návykové.”

Ahoj Martino, představíš se našim výzvařům?

Jmenuji se Martina, je mi 27 let. Jsem vdaná a mám jednu dceru. Před otěhotněním jsem měla problém s příjmem potravy. Nedošlo to tedy tak daleko jako anorexie, ale hodně jsem zhubla a všichni už měli strach. Pak přišlo těhotenství s dvojčaty. Nabrala jsem 12 kg a předčasně porodila císařským řezem v šestém měsíci těhotenství. Jedno z dvojčat po 17 dnech bohužel zemřelo. Druhé strávilo s velkými komplikacemi dalších šest měsíců v nemocnici. Celou tu dobu jsem za ní obden dojížděla a strávila tak kus života v autě s energy drinky. Jíst se mi dařilo jen večer. Tak jsem nabrala dalších 10 kg. Při mé výšce 182 cm bylo 102 kg nemyslitelných. Po půl roce jsme si dceru odvezli domů. Zároveň jsme si však také vezli kyslík, který potřebovala dalších šest měsíců.

Wow. To je opravdu silný příběh. Jak je na tom dcerka teď?

Teď už je zázračně zdravá. Nic jí není. Žádné následky.

Tak to jsme moc rádi. Za tohle období jsi tedy nabrala 22 kilo, což byl zřejmě důvod, proč jsi vyhledala Výzvu 21 dní, je to tak?

Ano, o Výzvě mi řekla moje kamarádka, která již byla její členkou. Řekla mi, co to všechno obnáší a hlavně jsem na ní viděla výsledky. To bylo asi to, co mě přesvědčilo. Ve Výzvě jsem necelý rok. Ale teprve až před třemi měsíci jsem do toho šla naplno a Výzvu celou dokončila. Zhubla jsem 11,7 kg. Narostly mi svaly a konečně tvaruji postavu podle svých představ. Už nechci být hubená na kost. Chci mít hezky vyrýsovanou postavu.

Tak to jsou krásné výsledky. A co Tě nejvíce motivovalo?

Já sama jsem byla svojí motivací. Tedy já před otěhotněním. Byla jsem superkost ? a chtěla jsem své tělo zpátky. Jsem také ve skupině na facebooku a jsem naprosto nadšená. Všichni jsou úžasní svou vzájemnou podporou a optimismem. Navzájem si důvěřujeme a podporujeme se. A to je skvělé.

Dodržovala jsi program Výzvy poctivě a cvičila pravidelně, nebo jsi občas vynechala.

Když jsem cvičila Výzvu poprvé, cvičila jsem šest dní v týdnu. Teď po ukončení začínám Výzvu znovu ale s tím rozdílem, že již cvičím dvakrát denně. Dávám si jak kondiční tak i posilovací trénink. S vůlí problém nemám. Jsem ráda zpocená 🙂

Tak to si dáváš opravdu do těla. Podařilo se Ti změnit také jídelníček?

Ano. Jídelníček jsem změnila. Avšak nijak radikálně. Určitě jím nyní o něco zdravěji. Je to jak kdy. PMS je někdy opravdu zrádný, a to padne klidně i celá čokoláda. Také si pravidelně zařazuji cheat day, na ten se vždycky těším.

Podpořila jsi svoji změnu nějakými potravinovými doplňky?

Ano. Pravidelně jsem si dávala aminokyseliny a občas i protein. Nějakou dobu jsem si také pomáhala spalovačem tuků.

Jak se ti dařilo sladit Výzvu se svými každodenními povinnostmi?

Jelikož jsem na mateřské a mám již chodící dítě, tak úplně super. Každé dopoledne si jdu zacvičit a kdyz se malé zrovna chce, cvičí se mnou. Ve svých dvou letech ☺️

To je moc bezva. Jsi dobrým příkladem 🙂 A jak na Tvou účast ve Výzvě reagovalo Tvé okolí?

Velice pozitivně. Moje mamka byla přímo nadšená a kamarádky chtěly vědět, co cvičím. Tak jsem jim řekla o Výzvě.

Takže se můžeme radovat z toho, že Výzva splnila Tvoje očekávání?

Má očekávání nebyla malá. Ale i tak Výzva předčila vše, nač jsem jen mohla pomyslet. Nečekala jsem tak radikální změnu postavy. Je to fenomenální způsob, jak se zase můžete cítit jako vy. Jakmile si Výzvu 21 dní zopakuji, chci se vrhnout do Výzvy pro pokročilé.

Co bys vzkázala lidem, kteří přemýšlí nad vstupem do Výzvy?

Stoprocentně běžte do toho. Každý, kdo má rád sport a soutěžení se sebou samým, se v tom najde. A ten, kdo sport nemusí, sportovat jistě začne. Je to neuvěřitelně návykové.

Vladimírovi je 35 let a do Výzvy vstoupil se 170 kg. Za 13 měsíců se mu podařilo dát dolů neuvěřitelných 60 kg. A to i přes fakt, že před vstupem do Výzvy byl, jak sám říká, lenivec první třídy. Nyní je tím, kdo lenivce motivuje k pohybu a rád poradí, jak dostat pár kilo dolů. Jak se mu ve Výzvě dařilo? A co všechno se v jeho životě změnilo?

Byla zima a moje pohodlné já se mě snažilo přesvědčit, že už mám ve svém věku právo jen tloustnout a stárnout a že už to se mnou prostě půjde z kopce. A pak jsem se na sebe jednoho dne pořádně zadívala do zrcadla. Opravdu pořádně! A pravdivě! Povolila jsem břicho a koukla na sebe z profilu. To, co mi v tu chvíli proběhlo hlavou bylo “vepřová konzerva”! Takové to bílé třaslavé sádlo, co je nahoře, když otevřete levnou vepřovou konzervu. A tenkrát mi docvaklo, že tohle fakt nechci!!!

Výzva, se kterou každý začínal ⤵️

Nová Výzva 21 dní

Kompletní průvodce pro začátečníky a středně pokročilé změnou postavy, jídelníčku a životního stylu během 12 týdnů.

V průběhu 4 fází odhalíme desítky nových cviků pro MAXkondici ❤️, MAXzpevnění 💪 a MAXspalování tuků 🔥

Posuň se na další úroveň 📈

  • Ve 12ti týdnech odmakáme 69 posilovacích a spalovacích tréninků 🏋🏻‍♂️
  • Jednotlivé fáze s rostoucí intenzitou 🚀 na sebe hladce navazují pro nejefektivnější spalování tuků 🔥
  • Dosáhneme 🔝 kondice, síly a hbitosti! Zpevníme tělo a vrátíme 🕰 čas o několik let zpět! 😲

Běžná cena: 1599 Kč


Únorová sleva pro všechny nováčky

1499 Kč

Platí do 28.2.2022