Nevěřila jsem, ale výsledky mě dostaly!

Když jsem viděla přeměny na FB, smála jsem se, že je to fake...
Ale ona je to pravda...

Mirka je maminka na mateřské dovolené. Před těhotenstvím byla velmi aktivním člověkem, ale s porodem dcery šla veškerá zábava stranou a Mirka se věnovala jen dítěti. Na sebe neměla vůbec čas a jak sama říká, bylo to na ní hodně vidět. Když narazila na Výzvu, vstoupila jen ze zvědavosti, myslela, že nemá žádnou vůli, ale zvládla shodit 25 kg. A co jí překvapilo nejvíce, že výsledky přišly velmi rychle. 🙂

Ahoj Mirko, jsme rádi, že můžeme představit Tvůj příběh. A začneme hned od začátku, jak jsi se k Výzvě dostala?

K Výzvě  jsem se dostala náhodou přes známou.Z počátku to byla pouhá zvědavost. Do dnes si pamatuji přesný den, kdy jsem začala s ostrou výzvou a to 16.1.2018 a týden před tím jsem dala týden zdarma. Výzva mě úplně pohltila. Od 9.1.2018, kdy jsem začala s týdnem zdarma jsem cvičila denně, ve volné dny jsem si dávala alespoň jógu. Také jsem se vrhla na plavkovou výzvu, ale u té už jsem trochu polevila s jídlem.

Tak to jsi cvičila velmi poctivě. Máš pevnou vůli!

Ano, myslela jsem si, že žádnou nemám, ale zvládla jsem dát dolů 25 kg. 😀

To je skvělé. Řekni nám tedy k výsledkům trochu víc.

Díky zdravé stravě a pravidelnému cvičení jsem zvládla během cca 7 měsíců shodit:

VÁHA: 87,6kg/ 62,5kg       
HRUDNÍK: 108cm/ 90cm  
PAS:103cm/ 76cm   
BOKY:124cm/ 98cm          

STEHNO: 68cm/ 53cm        
RUCE: 35cm/ 28cm
LÝTKA: 38cm/ 33cm

To jsou hezké výsledky, prozraď nám, jaká byla Tvá největší motivace a naopak  největší překážka?

Největší motivací byl pohled do zrcadla a má malá dcera. Překážkou byla úprava režimu a vyčlenění si času pro sebe. Ale dcera si zamilovala Tomův hlas a již při znělce tleskala a snažila se cvičit se mnou.

Změnila jsi i své stravovací návyky?

Jídelníček jsem změnila od základu. Zjistila jsem, kolik báječných a zdravých pochoutek se dá připravit. A občas jsem si dala protein, ale velmi nepravidelně. A vzhledem k tomu, že manžel zatím nechce jíst zdravě, tak obědy neřeším. Ale zdravou snídani a večeři mít musím, tu si ujít nenechám.

Ano, Výzva není jen o cvičení, ale i o zdravém životním stylu. Tak nám ještě řekni, jak se dnes cítíš a jaké další změny, kromě postavy, se u Tebe projevily.

Po fyzické stránce se cítím báječně. Jsem plná energie. A dokonce na preventivní prohlídce doktorka pěla chválu, jak mám všechny výsledky krásné – přisuzuji je výzvě a zdravé stravě. Také se cítím po dlouhé době sebevědomě. Ráda se na sebe kouknu do zrcadla a nevidím jen tlustou maminu od plotny, ale opět ženu.Největší změna je to, že si VĚŘÍM, dnes už vím, že to, co opravdu chci, tak dokážu.

A jak na Tvou účast ve Výzvě reagovalo okolí?

Jak kdo, jsou lidé co mě velmi chválí a podporují a pak jsou opět závistivci, kteří sami nedokážou zvednout zadek z gauče a od těch občas poslouchám, že to přeháním, že už jsem moc hubená a podobně.

Mirko, moc Ti děkujeme za rozhovor. Jsme moc rádi, že Výzvy splnila Tvá očekávání.

Spíše předčila! Moje očekávání nebyla nikterak velká. Když jsem viděla přeměny na FB, říkala jsem si “za 3 měsíce??? hahaha nějaký fake”, ale ona je to pravda.Velmi rychle jsem viděla výsledky, nejen na cm a kg, ale i v zrcadle a hlavně v sobě. Nabíjelo mě to, začalo se mi lépe dýchat a zlepšila se mi fyzická kondice. Takže plánuji cvičit dál, co to půjde, protože bych byla ráda příkladem pro své okolí. A možná i vzorem či oporou, pokud se někdo rozhodne do toho jít. Výzva totiž ve mně vzbuzuje obrovskou vděčnost, úžas a naplnění. Takže pokud někdo nad vstupem váhá – neodkládat a vstoupit! Stojí to za to!

Je něco, co bys vzkázala lidem, kteří přemýšlí nad vstupem do Výzvy?

Dokázala jsem to já, proč by to nemohl dokázat i někdo jiný? Stačí se rozhodnout a pak se už nechat jen vést 😉

Byla zima a moje pohodlné já se mě snažilo přesvědčit, že už mám ve svém věku právo jen tloustnout a stárnout a že už to se mnou prostě půjde z kopce. A pak jsem se na sebe jednoho dne pořádně zadívala do zrcadla. Opravdu pořádně! A pravdivě! Povolila jsem břicho a koukla na sebe z profilu. To, co mi v tu chvíli proběhlo hlavou bylo “vepřová konzerva”! Takové to bílé třaslavé sádlo, co je nahoře, když otevřete levnou vepřovou konzervu. A tenkrát mi docvaklo, že tohle fakt nechci!!!

Kristína nebyla spokojená se svou postavou a s tím, jak neustále přibírá. Teď je ale všechno jinak. Podařilo se jí shodit a cvičení ji neuvěřitelně baví. Sama říká: “Když padne osmá hodina a syn ještě nespí, začínám být nervózní, jak už chci cvičit.”

Výzva, se kterou každý začínal ⤵️

Nová Výzva 21 dní

Kompletní průvodce pro začátečníky a středně pokročilé změnou postavy, jídelníčku a životního stylu během 12 týdnů.

V průběhu 4 fází odhalíme desítky nových cviků pro MAXkondici ❤️, MAXzpevnění 💪 a MAXspalování tuků 🔥

Posuň se na další úroveň 📈

  • Ve 12ti týdnech odmakáme 69 posilovacích a spalovacích tréninků 🏋🏻‍♂️
  • Jednotlivé fáze s rostoucí intenzitou 🚀 na sebe hladce navazují pro nejefektivnější spalování tuků 🔥
  • Dosáhneme 🔝 kondice, síly a hbitosti! Zpevníme tělo a vrátíme 🕰 čas o několik let zpět! 😲

Běžná cena: 1599 Kč


Únorová sleva pro všechny nováčky

1499 Kč

Platí do 28.2.2022